مدارک و تاییدیه ها

ضدعفونی کننده غیر الکلی دست

در این روزها برای ضدعفونی کردن سریع دستان، عموماً از الکل استفاده میشه. در حالی که همگی میدونیم عوارض جانبی استفاده از الکل کم نیست! به عنوان مثال: پخش شدنش توی هوا و به ناچار استنشاقش. خطرش برای افرادی که آسم یا مشکلات تنفسی دارن. خشکی پوست دست ها. جذب هرچند اندکش از طریق پوست و مشکلاتی که میتونه ایجاد بکنه. اشتعال پذیریش که توی گرما و آفتاب و مخصوصا توی ماشین خطرآفرینه! و کلی دردسر های دیگه. خب راه چاره چیه؟ پیشنهاد ما استفاده از محلول های ضدعفونی کننده غیر الکلی دست مثل محصولات ضدتن هست. این محصولات نه تنها عاری از الکل و مواد مضر برای پوست هستند بلکه گیاهی و ارگانیک هم هستند. بوی مطبوع محصولات هم به همین دلیله.

حالا چرا این محصولات بهتر از الکل هستن؟! چون اولاً عوارض جانبی استفاده از الکل رو نداره و ثانیاً ماندگاریش بیشتر از الکله. شما به محض اینکه الکل رو به دستانتون اسپری کنید بیست ثانیه بعد پریده و فرصت خیلی کمی داره تا ویروس ها رو از بین ببره! اما ضدتن محلولی بر پایه آب و کیتوسان هست و محلولی غیر فرّار حساب میشه. یعنی یک ضدعفونی کننده غیر الکلی! همین ویژگی باعث ماندگاری و اثربخشی بیشتر هم خواهد بود.

قدرت ضدعفونی کننده

از کجا معلوم که این ماده خاصیت ضدعفونی کنندگی یا از بین بردن ویروس رو داشته باشه؟ یا اینکه جزو بهترین انتخاب ها از بین ضدعفونی کننده های موجود در بازار چه الکلی و چه غیر الکلی مناسب پوست باشه؟ از اونجایی که این محصول سیب سلامت داره (یعنی مجوز از سازمان غذا و دارو کشور) همچنین تعداد زیادی آزمایش روی این محلول انجام شده. توسط چند آزمایشگاه داخلی و حتی خارجی مثل آزمایشگاه HYGCEN آلمان و آزمایشگاه CREM CO کانادا. میتونید مقاله ها و مدارکش رو در قسمت اخبار و اطلاعات ملاحظه کنید یا اینکه روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید تا مقالات مربوط به سیب سلامت یا مدارک و تاییدیه ها و یا نتیجه ی آزمایش ها رو ببینید:

سیب سلامت

نتیجه ی آزمایش ها و تأییدیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *